באַניצער רעדן:Ori229

פֿון װיקיביבליאָטעק
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אני דובר עברית ואנגלית (לא יידיש - מצטער). תודה, אורי

איך אומרים מיוחד ביידיש?[רעדאַקטירן]

מיוחד = באזונדער

--פוילישער 13:39, 26 נאוועמבער 2009 (UTC)

מקשים[רעדאַקטירן]

כשעורכים משהו, יש שורת מקשים שעובדים אתם תוך כדי עריכה. כל המקשים כאן בצד ימין לא עובדים, מה הסיבה, האם זה שיים לאיזה תבנית או לאיזה וויקימעדיע.
Israel.M 16:11, 7 דעצעמבער 2009 (UTC)

זאת אולי בעיית JS, וכנראה שבדף מעדיעװיקי:Monobook.js, אבל אני לא מבין בJS של ויקימדיה. תנסה לשאול את אראל או את רותםליס - הם פותרים את זה בקלות. -- Ori229 06:02, 8 דעצעמבער 2009 (UTC)
מזה משתמש רותםליס - לא מצאתי אותו.
זה. Ori229 13:16, 10 דעצעמבער 2009 (UTC)

נתתי לך הרשאות של סיסאַפּ[רעדאַקטירן]

Israel-M המליץ עליך. אני מקוה שעשיתי את זה נכון. האם אכן אתה יכול לתפקד עכשיו כסיסאָפּ? Jiddisch 19:32, 10 דעצעמבער 2009 (UTC)

כן, תודה. אני מקוה שאוכל לעזור. גוט שבאס, Ori229 07:44, 11 דעצעמבער 2009 (UTC)

שעון כניסה[רעדאַקטירן]

שלום אורי

לפני כמה שבועות נתת לי כתובת בויקפדיה של אחד שיכול לעשות שעון כניסה לאתר, מה הכתובת שלו. --Israel.M 17:36, 30 דעצעמבער 2009 (UTC)

סטטיסטיקה של צפיות של דפים באתר עושה לנו קוסטלו. ואם כבר אתה יוצר איתו קשר, תבקש ממנו שיבדוק למה בוויקיטקסט לא היו עידכונים כל החודש האחרון. תודה, Ori229 17:47, 2 יאנואר 2010 (UTC)

די יידישע ספרים שאפע[רעדאַקטירן]

עשיתי בהויפט זייט ארון הספרים היהודי, (די יידישע ספרים שאפע). איך אפשר להוריד את זה יותר למטה בעמוד. --Israel.M 11:37, 1 יאנואר 2010 (UTC)

הסתדר.
אם תוכל להסתכל במשא ומתן שהיה לי אם רותם לי, למעשה עשיתי כמה נסיונות ושום דבר לא עזר, או שהמקשים הימניים לא עובדים, און שהמקשים השמאליים לא מופיעים. אם תוכל לנסות לעשות משהו. --Israel.M 17:08, 2 יאנואר 2010 (UTC)
הבנתי ממה שכתבת בוויקיטקסט שזה בסדר עכשיו. Ori229 10:19, 4 יאנואר 2010 (UTC)
זה עוד לא בסדר תנסה לראות אם הם עובדים. היום קבלתי תשובה מאראל סגל, הוא מנסה לטפל בענין.
עוד דבר עכשיו יצרתי מוסטער:אנדערע ווערסיעס:שמות (העתקתי אותו מהקיצור שולחן ערוך בעברית) ושמתי אותו באנדערע ווערסיעס:שמות א, נראה שזה לא עובד כיון שהחיצים בשני הצדדים אדומים, וגם החץ הימיני אנדערע ווערסיעס:שמות א מוכן ליצור אותו דף מחדש אע"פ שהוא קיים כבר.

Your admin status[רעדאַקטירן]

Hello. I'm a steward. A new policy regarding the removal of "advanced rights" (administrator, bureaucrat, etc.) was adopted by community consensus recently. According to this policy, the stewards are reviewing administrators' activity on wikis with no inactivity policy.

You meet the inactivity criteria (no edits and no log actions for 2 years) on yiwikisource, where you are (an administrator. Since yiwikisource does not have its own administrators' rights review process, the global one applies.

If you want to keep your rights, you should inform the community of the wiki about the fact that the stewards have sent you this information about your inactivity. If the community has a discussion about it and then wants you to keep your rights, please contact the stewards at m:Stewards' noticeboard, and link to the discussion of the local community, where they express their wish to continue to maintain the rights, and demonstrate a continued requirement to maintain these rights.

We stewards will evaluate the responses. If there is no response at all after approximately one month, we will proceed to remove your administrative rights. In cases of doubt, we will evaluate the responses and will refer a decision back to the local community for their comment and review. If you have any questions, please contact us on m:Stewards' noticeboard.

Best regards, Rschen7754 03:25, 24 יוני 2014 (UTC)