לדלג לתוכן

באַניצער רעדן:Israel.M

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
צושטעלן טעמע
פֿון װיקיביבליאָטעק
תגובה אחרונה: פֿאַר 8 יאָר מאת Rschen7754 בנושא Your administrator status on yi.wikisource

כ'אב דיר געענטפֿערט דא באַניצער רעדן:Jiddisch Jiddisch 22:47, 2 נאוועמבער 2008 (UTC)

הויפט זייט

[רעדאַקטירן]

וואס איז אייער שאלה? --פוילישער 23:22, 2 נאוועמבער 2008 (UTC)

סיסאפ באקרוינט

[רעדאַקטירן]

כ'אב דיך געמאכט סיסאפ זאלסט קענען האבן דא א פולן קאנטראל. Jiddisch 06:04, 4 נאוועמבער 2008 (UTC)

יישר כוח

[רעדאַקטירן]

ישראל, יישר כוח שהחזרת את וויקיביבליאטעק לחיים! כרגע, בעיקר בגלל תרומתך, יש כאן 93 טקסטים. בקרוב זה יהיה דבר משמח אם נוכל להעלות את הדירוג של "יידיש" בדף הראשי של Wikisource הבינלואמי. Dovi 06:06, 21 נאוועמבער 2008 (UTC)

אדרעס פון פוילישער אין וויקעפעדיע. און JIDDISCH דא

[רעדאַקטירן]

פוילישער
JIDDISCH

אויסמעקן בלעטער

[רעדאַקטירן]

גיי אריין אינעם בלאט וועלכע דו ווילסט אויסמעקן און דרוק אויף אראפנעמען ביי דעם אויבערשטער מעניו. Jiddisch 16:20, 3 דעצעמבער 2008 (UTC)ענטפֿער

אדרעסן פון אורי דובי און נחום

[רעדאַקטירן]
אורי
דובי
נחום

אורי בויקיביבליאטעק: באַניצער:Ori229

רותם

== זייער וויכטיג == דו ווילסט אפשר אויך איבער זעצן די בשורה על פי מתי אויף אידיש??? (מיט א ביאור פון דע מפרשים). שווארטצאפל 21:12, 8 מערץ 2009 (UTC) א שיינער געדאנק! איך בין פארנונמען אין א סאך זאכן פון פריער וואס איך דארף ענדיקן. Israel.M 09:57, 9 מערץ 2009 (UTC)ענטפֿער

צילומים של ספרים

[רעדאַקטירן]

שלום ישראל. נא להסתכל על הדוגמאות שעשיתי לך עבור הטייטש של יהואש לפרשות בראשית ונח.

עדיף להעלות קובצי צילומי דפים של ספרים ב-Djvu דווקא, לא ב-PDF ולא ב-GIF. זה הרבה יותר קל. אתה יכול להעלות לדוגמה את כל ספר בראשית בקובץ אחד, ולבחור את העמוד הנכון לכל דף בוויקי, כמו שעשיתי לבראשית ונח עכשיו (מאותו קובץ). לא צריך להעלות כל דף בנפרד או כל פרשה בנפרד.

כדי להמיר קובץ PDF ל-DJVU, תשתמש באתר הזה. השתמשתי בו עכשיו כדי להמיר את הקובץ שלך על פרשת בראשית.

ממש יישר כוח על כל הפיתוח שאתה עושה באתר זה. גוט שבת, Dovi 06:55, 15 מיי 2009 (UTC)

הוא כמובן קטן, צריך רק להקליק עליו. אבל אפשר לעשות אותו איזה גודל שתרצה.
הבעיה שלך באתר DJVU זה האנגלית? Dovi 08:14, 15 מיי 2009 (UTC)
אתה גם צריך להוריד את התוכנה הזאת כדי לקרוא את הקצבים בתוך הדפדפן או לבד. Dovi 08:21, 15 מיי 2009 (UTC)
ראה איך הגדלתי אותם. צריך להחליף כמובן את הקובץ עבור פרשת נח. שבת שלום, Dovi 10:41, 15 מיי 2009 (UTC)
ישראל, למה להכניס אותו כמה פעמים לטייטש יהואש פרשת בראשית? וגם אין מקום לטקסט מוקלד... עדיף לשים אותו פעם אחת בעמוד הראשון, ומי שרוצה לראות עמודים אחרים פשוט ילחץ עליו (ואז יוכל להפוך דף, או להוריד כמו ב-PDF). כי כל פעם שאתה רואה תמונה, הדף מעלה את כל הקובץ (כל הדפים ביחד), ולכן הדף לוקח המון זמן לעלות. Dovi 12:02, 15 מיי 2009 (UTC)

ישראל, תיקנתי לך עכשיו את הקישור לערוך השולחן. היה טוב לדבר אתך, ותודה שיצרת את הקשר. בהצלחה! שבת שלום, Dovi 04:53, 22 מיי 2009 (UTC)

בקשת עזרה

[רעדאַקטירן]

שלום ישראל, חזרתי (לפחות במקצת). האם אתה עדיין צריך עזרה כפי בקשתך בדף השיחה שלי בעברית? נראה שבינתיים האתר כאן גדל... Dovi 13:25, 26 יולי 2009 (UTC)ענטפֿער

שנה טובה! אַ גוט, געזונט יאָר!

[רעדאַקטירן]

‫·‏לערי ריינהארט‏·‏T‏·‏m‏:‏Th‏·‏T‏·‏email me‏·‏‬ 21:11, 17 סעפטעמבער 2009 (UTC)

שלום ישראל

[רעדאַקטירן]

שלום ישראל,

ראיתי רק עכשיו את מה ששאלת בדף שיחתי. האמת שאני לא האדם בשביל שאלות טכניות, הכי טוב הוא רותם ליס, וגם אורי ואראל יודעים הרבה בתחום של התוכנה.

בכלל, רציתי להגיד לך "יישר כוח" על העבודה העצומה שעשית כאן בװיקיביבליאָטעק. למעלה מ-2000 טקסטים ורשימת ספרים בעמוד הראשי! לפניך הכל היה כמעט ריק לחלוטין.

הלוואי שבעתיד הקרוב יצטרפו אליך עוד כמה דוברי-וקוראי יידיש, ואז לא תעמול לבד. זה מזכיר לי את התחלת ויקיטקסט שהייתי כמעט לבד, ואח"כ הצטרפו עוד אנשים. נראה לי שזה יותר קשה ביידיש, כי יש פחות דוברי השפה שהם גם מחוברים לאינטרנט. אני אנסה לחשוב על מקומות שבהם אפשר לפרסם את קיומו של װיקיביבליאָטעק ולהזמין אנשים להצטרף.

בהצלחה רבה, Dovi 14:22, 9 דעצעמבער 2009 (UTC)ענטפֿער

תנ"ך וגמרא ביידיש

[רעדאַקטירן]

שלום ישראל מה שלומך? ייתכן שתמצא עניין בספרים המופיעים בסוף הרשימה הזו (תנ"ך בעברית מול יידיש, גמרא בתרגום ליידיש). בהצלחה, Dovi 05:32, 23 אויגוסט 2010 (UTC)ענטפֿער

סיפורי מעשיות

[רעדאַקטירן]

שלום עליכם. תודה ואשריכה שזכיתה לשדר את הסיפורי מעשיות של רבי נחמן כאן. איך דענק איתליכר מעשה דארף זיין אין איין דף און ניט אין וויפל בעזונדערט דפים (נאר אוסיר פום זיבן בעטלרס וואס דאס איז זעהר לענגער און האט קלארין טיילז), אז מע זאל קענען זעהן און אפדרוקן די גאנצע מעשה שנאל. וואס רעטסט דו? Nissimnanach (רעדן) 03:59, 5 מערץ 2013 (UTC)Nissimnanachענטפֿער

שלום! איך האב באוועגענת די מעשיות א' אונ ט' אז זיי זינען עתליכער אין איין דף -- זיי זינען ניט לאנג -- און די אלע י"ג מעשיות דארפאן שוין זיין עתליכער אין איין דף אז מען קען זוכען אין א מעשה א ווארט און אזוינעס. אבער קאמסטו דס זיך מעכען? ווארן איך קען ניט באוועגען די היסטאריע צוסאמען מיט די בלאטטער. א דאנק! Nissimnanach (רעדן) 08:01, 19 אויגוסט 2013 (UTC)Nissimnanachענטפֿער

תנ"ך יהואש

[רעדאַקטירן]

אנא ראה את שאלתי בדף השיחה של טייטש יהואש. שבוע טוב, Nahum (רעדן) 21:03, 18 מיי 2013 (UTC)

אני חוזר על השאלה, ביטע מוחל זיין און ענטפערן מיר. שנה טובה, און א גוט געבענשט יאָהר,--Nahum (רעדן) 10:17, 6 סעפטעמבער 2018 (UTC)

Your administrator status on yi.wikisource

[רעדאַקטירן]

Hello. A policy regarding the removal of "advanced rights" (administrator, bureaucrat, etc.) was adopted by community consensus in 2013. According to this policy, the stewards are reviewing activity on wikis with no inactivity policy.

You meet the inactivity criteria (no edits and no log actions for 2 years) on the wiki listed above. Since that wiki does not have its own rights review process, the global one applies.

If you want to keep your rights, you should inform the community of the wiki about the fact that the stewards have sent you this information about your inactivity. If the community has a discussion about it and then wants you to keep your rights, please contact the stewards at m:Stewards' noticeboard, and link to the discussion of the local community, where they express their wish to continue to maintain the rights.

If you wish to resign your rights, you can reply here or request removal of your rights on Meta.

If there is no response at all after approximately one month, stewards will proceed to remove your administrator and/or bureaucrat rights. In ambiguous cases, stewards will evaluate the responses and will refer a decision back to the local community for their comment and review. If you have any questions, please contact the stewards. Rschen7754 04:47, 8 יולי 2016 (UTC)ענטפֿער